KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086384
nr 1508 6384
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 38x33 cm, yttermått inklusive ram: 55x49 cm
Kondition: slitage, skador, krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:52:18
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr